Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

Захворювання артерій.

Захворювання артерій.
До основних захворювань, що призводить до порушення кровообігу відносяться атеросклероз і облітеруючий ендартеріїт.
 
Атеросклероз - дуже широко поширене захворювання. Порушення обміну речовин, зокрема, холестерину, який відкладається на судинній стінці, призводить до того, що стінка артерії робиться більш жорсткий і пружний. В результаті цього просвіт судини спочатку звужується, потім його внутрішня поверхня змінює форму, зморщується, втрачає еластичність і, врешті-решт, стінка артерій під впливом потужного кровотоку починає руйнуватися, на ній утворюються тріщини, потім виразки. На поверхні виразок утворюються тромби, які можуть в будь-який момент відірватися і закупорити якусь життєво важливу артерію. Найбільш часто атеросклерозом уражаються артерії мозку, серця і нижніх кінцівок.
 
На сьогоднішній день атеросклероз практично невиліковний. Уражені атеросклерозом судини навіть в процесі лікування повністю не відновлюються, кровотік по ним утруднений, а тому органи, які вони живлять, будуть постійно недоотримувати кисень і поживні речовини. При ураженні артерій мозку часто виникає інсульт, при залученні в процес артерій серця - інфаркт, при захворюваннях артерій нижніх кінцівок - гангрена ніг. Велике значення у виникненні і прогресуванні захворювання має куріння. Нікотин, що потрапляє в організм, призводить до спазмування артерій і погіршення і без того малої прохідності артерій.
 
Облітеруючий ендартеріїт - захворювання, що вражає переважно артерії ніг, характеризується запаленням всередині артерій, що призводить поступово до практично повної закупорки артерій сполучною тканиною. Цей процес в результаті призводить до розвитку недостатності кровообігу. Протікає хвороба дуже важко, основний симптом - сильні болі в ногах. З часом людина перестає ходити, нерідко хвороба закінчується гангреною і ампутацією ноги.
 

Причини виникнення хвороби досі не з'ясовані, проте встановлено, що частіше хворіють люди палять, зловживають алкоголем і великою кількістю жирної їжі, або робота яких пов'язана з тривалим переохолодженням при високій вологості, а також впливу отрут, сильними нервовими перевантаженнями.

 

 


 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом