Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

Ультразвукова діагностика

Ультразвукова діагностика

Сучасна ультразвукова діагностика вен є невід'ємною частиною сучасної діагностики і лікування варикозної хвороби і ускладнень.

Без кваліфіковано проведеного ультразвукового сканування вен нижніх кінцівок практично неможливо встановити точний діагноз і визначити найліпший  для конкретного пацієнта метод лікування (компресійний, медикаментозний, склеротерапія, оперативне лікування).

 

Завдання дослідника - визначити наявність і ступінь клапанної недостатності глибоких і поверхневих вен.

Ультразвукове дослідження вен нижніх кінцівок - найбільш щадний і інформативний метод, що дозволяє отримати максимально об'єктивну картину особливостей венозного кровотоку, а також виявити розлади в роботі клапанів вен, наявність тромбів і т.п. Це  дослідження проводиться в положенні лежачи і стоячи. Складність і копіткість дослідження визначає час його проведення. Воно становить близько 30-40 хвилин.

 

Переваги методу стосовно флебології:

  • Ультразвукове сканування вен дозволяє розглянути судину з різних сторін і дає можливість детально дослідити її стінку, функцію клапанних структур, зміну діаметру і просвіту вени.
  • З високою точністю ультразвукове сканування вен може оцінити місце положення тромбу і небезпеку його відриву, що дозволяє визначити показання до проведення хірургічних втручань.
  • За результатами ультразвукового сканування вен фахівець-флеболог отримує повну інформацію, на підставі якої приймає рішення про необхідність адекватного та своєчасного лікування.

Вчасно виявлене захворювання - це запорука успіху подальшого лікування!

 

 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом