Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

Тромбофлебіт підшкірних вен

Тромбофлебіт підшкірних вен
У переважній більшості випадків гострий тромбофлебіт підшкірних вен є ускладненням варикозної хвороби, рідше виникає при посттромбофлебітичній хвороби. Гострий тромбофлебіт підшкірних вен є найпоширенішим гострим судинним захворюванням, з приводу якого пацієнти звертаються в поліклініки і госпіталізуються в хірургічні стаціонари.
 
Це обумовлено високою поширеністю варикозної хвороби і посттромбофлебитического ураження вен. Від того, наскільки своєчасно і правильно поставлений діагноз і призначено лікування, багато в чому залежить доля хворого.
 
Тромботичний процес в підшкірних венах може супроводжуватися ураженням глибоких вен. Це можливо внаслідок поширення тромбозу з поверхневої в глибоку венозну систему нижньої кінцівки через сафенофеморальне або сафенопоплітеальное сполучення, перфорантні вени з клапанною недостатністю.
 
Тромбоз глибоких вен спостерігається приблизно в 10% всіх випадків варикотромбофлебіту.
 
Несвоєчасне усунення загрози переходу тромботичного процесу з поверхневих на глибокі вени переводить перебіг захворювання у принципово інший стан. Навіть якщо у хворого і не розвивається ТЕЛА (тромбоемболія легеневої артерії), яка безпосередньо загрожує його життю, тромбоз магістральних вен і формується в подальшому посттромбофлебітична хвороба вимагають складного, дорогого, тривалого, іноді довічного лікування. Крім того, для тромбофлебіту характерний рецидивуючий перебіг.
 
 

 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом