Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

Трофічні виразки

Одним з найважчих ускладнень запущеної варикозної хвороби є трофічна виразка. Статистично це ускладнення зустрічається більш ніж у 2% працездатного населення. Лікування трофічних виразок є серйозною особисту і соціальну проблему.
 
Незважаючи на прогрес флебології, як і раніше залишається злободенним питання - як вилікувати трофічну виразку?
 
Для трофічних виразок нижніх кінцівок характерні наявність тривалого рецидивуючого перебігу, незначна тенденція до загоєнню, порушення багатьох аспектів якості життя хворих, що іноді призводять до інвалідності.
 
Трофічна виразка, як правило, це доля пацієнтів старшої вікової групи. Втрачені в молодому віці можливості лікування  варикозу до старості перетворюються в важкі страждання. Сильні болі, необхідність неодноразових перев'язок протягом дня, психологічний дискомфорт - це всього лише частина проблеми. Прогресування виразки може привести до рецидивуючої бешихи, а іноді і до зараження крові (сепсису).
 
Часто в таких ситуаціях багато хто не знає, як вилікувати трофічну виразку і починають самостійне лікування. У більшості випадків пацієнт просто втрачає час, ефекту від такого лікування досягти складно. В результаті у сімдесяти відсотків хворих трофічними виразками з'являються ускладнення.
 
Чи можна вилікувати трофічну виразку? Необхідно уявляти собі, що виразка - це не самостійне захворювання. Виразка - це не локальна проблема, а результат тривалого перебігу хронічної венозної недостатності, нелікованою взагалі або леченной неправильно. Вплив мазями, «примочками» на саму виразку не приведе до лікування, бо механізм формування виразки складний і багатогранний. І лікування повинно бути комплексним, що включає зміну способу життя, дієтотерапію, лікарські препарати, допоміжні фізіотерапевтичні заходи, а також хірургічне лікування.
 

Для локального компресійного лікування трофічних виразок, що утворилися при варикозі, нами широко використовується циркулярна цинк-желатинова пов'язка, інформація про яку викладено в розділі «Лікування компресійними пов'язками»

 


 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом