Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

Пневмолімфопресинг

Увеличить

Ще в минулому столітті медики серед інших причин внутрішньосудинного тромбоутворення називали уповільнення кровотоку. Найчастіше  таке уповільнення струму крові спостерігається в нижніх кінцівках саме тому, що вони нижні, і компенсаторні механізми, покликані протидіяти силі тяжіння крові, не справляються з цією роботою.

 

Крім порушення кровотоку в нижніх кінцівках розвиваються і порушення лімфообігу. В результаті, крім тромбозів і тромбофлебітів, розвиваються набряки нижніх кінцівок, порушення трофіки тканин. Розлад венозного і лімфатичного відтоку походить від периферії до центру. Порушення крово- та лімфообігу в свою чергу є причиною розвитку різної патології як в нижніх кінцівках, так і поза ними.

 

Лімфатична система - третя складова серцево-судинної системи, поряд з артеріальною і венозною. Вона охоплює майже всі тканини організму, за винятком головного і спинного мозку, очного яблука, хрящів, плаценти, епідермісу шкіри. Лімфатична система відповідає за рівновагу внутрішнього середовища в організмі, постачання клітин і тканин поживними речовинами, очищення організму від шлаків, загиблих клітин, вірусів, токсичних речовин, видалення продуктів обміну, імунологічні процеси і ін.

 

Крім того, лімфатична система забезпечує відтік рідин від тканин. Мережа лімфатичних капілярів образно називають "корінням" лімфатичної системи. Капіляри всмоктують з тканин продукти обміну речовин, а при патологічних процесах - чужорідні частинки і мікроорганізми.

 

Важливе місце в лікуванні захворювань венозних і лімфатичних судин займає висхідний масаж нижніх кінцівок за допомогою пневмомасажеру.  Він може бути застосований для лікування всіх видів набряків.

 

За один сеанс пневмомасажу кінцівка може зменшуватися до 5% в обсязі. При цьому найбільш віддалені від центру відділи кінцівки (стопи, гомілки, кисті, передпліччя) скорочуються швидше, ніж найменш віддалені (стегна або плечі). Після пневмомасажної терапії спостерігається посилення сечовиділення, що пов'язано зі збільшенням всмоктування лімфатичної рідини з тканин і виведенням її через нирки.

Доцільність лікування методом пневмолімфопресинга визначає лікар.

 

 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом