Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

Лікування компресійними пов'язками.

Лікування компресійними пов'язками.

 

Одним з найбільш обгрунтованих методів лікування варикозної хвороби, що ускладнилася виникненням трофічних виразок, є використання еластичних компресійних пов'язок. Вони зменшують ступінь внутрішньосудинного тиску в поверхневих венах, тим самим створюють сприятливі умови для загоєння виразок.

 

Багаторічний досвід підтверджує високу лікувальну ефективність цього методу. Лікування проводиться в амбулаторних умовах, пацієнт не випадає зі звичайного активного ритму життя, часто зберігає працездатність.

 

Серед компресійних пов'язок, які використовуються для лікування виразок, застосовується цинк-желатинова пов'язка, запропонована понад 100 років тому дерматологом П.Г. Унною. Надалі пов'язка була вдосконалена до того виду, в якому вона використовується в даний час.

 

Лікувальний ефект цинк-желатинової пов'язки полягає в запобіганні зворотного потоку крові по неспроможних поверхневих венах в вертикальному положенні хворого. При носінні пов'язки нормалізується венозний відтік з ніг і поліпшується живлення тканин і кровообіг в ділянці  виразки. Безпосередньо на виразку діє цинк, який має протимікробну дію  і підсушує виразку.

Всі перераховані властивості цинк-желатинової пов'язки прискорюють загоєння виразок, забезпечують очищення поверхні виразки від нежиттєздатних тканин. Зазвичай таку пов'язку носять від двох до чотирьох тижнів, цього буває цілком достатньо для отримання позитивної динаміки при великих виразках.

 

Технологія нанесення пов'язки нескладна. Маніпуляцію ми проводимо в зручних для пацієнта умовах після попередньої процедури пневмопресингу, яка дозволяє позбавити пацієнта від попереднього багатогодинного перебування в ліжку з метою зменшення набряку кінцівки.

 

 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом