Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

Що таке "Флебологія"

Увеличить

Флебологія - розділ судинної хірургії, що займається діагностикою та лікуванням венозної патології будь-якої локалізації. Особливість венозних захворювань полягає в тому, що патологічний процес у венах постійно прогресує і з косметичного недоліку здатний перетвориться у важке захворювання з цілим рядом специфічних станів, які важко піддаються лікуванню.

Такі ознаки, як:

  • набряки нижніх кінцівок,
  • біль і судоми в ногах,
  • судинні зірочки або розширені вени на ногах

це симптоми, можливо вже існуючого захворювання, тому є привід для негайного звернення до лікаря-флеболога.

Сучасні методи лікування

У сучасній флебології є досить методів для лікування будь-якого ступеню ураження поверхневих і глибоких вен. Перед застосуванням будь-якого виду лікування обов'язково проводиться клінічна та інструментальна діагностика. Залежно від характеру і поширеності ураження вен вибирається метод і спосіб лікування. Флебологічна допомога включає в себе як традиційну хірургію (естетичну, малоінвазивну), так і безопераційні методи лікування:

  • склеротерапію дрібних і великих вен і судинних зірочок (стріппінг, мікропінну склерооблітерацію за технологією Foam-Form)
  • мініфлебектомію (видалення ділянок вен через невеликі проколи в шкірі)
  • різні методи облітерації варикозних вен (внутрішньовенна лазерна, радіочастотна коагуляція і т.п.)
  • профілактичну і післяопераційну компресію з використанням спеціальних трикотажних виробів.

У нашому центрі спеціалізована флебологічна допомога здійснюється кваліфікованими досвідченими фахівцями в амбулаторних умовах. За допомогою сучасних методів діагностики оцінюється реальний стан венозної системи і, за необхідності, проводяться різні види лікувальних заходів. В якості додаткових методів профілактики захворювань ми підберемо Вам необхідний компресійний виріб, відповідно до вашої стадії захворювання, а також призначимо курс ефективної венотонізуючої терапії.

При необхідності хірургічного лікування

При необхідності хірургічного лікування - Вам будуть запропоновані різні методи лікування, що дозволяють отримати хороший естетичний результат без необхідності тривалого стаціонарного лікування. Крім того, пацієнт флебологічної клініки “Варикс”, за його бажанням, перебуває на постійному диспансерному спостереженні, що є запорукою гарного результату лікування в подальшому.

У медичному центрі “Варикс” консультативний прийом і лікування проводить кандидат медичних наук, судинний хірург вищої категорії флеболог Карнаух Леонід Петрович, що має великий досвід роботи і володіє сучасними методами лікування венозної патології.


 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом