Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

Лікування варикозу без розрізу і наркозу

Лікування варикозу без розрізу і наркозу

Внутрішньопросвітні (ізсередини судини) методи лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок істотно потіснили традиційні оперативні втручання, проте іноді обійтися без стандартної методики операції неможливо.

 

Лазерне і радіочастотне лікування, мають схожі  за  ефективністю результати порівняно з класичними операціями, дозволяють пацієнтові уникнути тривалого перебування в клініці, необхідності перев'язок, зняття швів і дають можливість швидко повернутися до звичного способу життя і роботи. Але і ці методи не позбавлені недоліків. До таких належить температурний вплив на стінку вени, що може бути причиною термічного ураження оточуючих вену тканин і протягом тривало часу може турбувати пацієнта у вигляді розладів шкірної чутливості. Для того, щоб зменшити больові відчуття в ході лікування, використовується метод місцевого знеболювання, при якому створюється “гідроподушка” навколо вени. Ця маніпуляція пов'язана з необхідністю багаторазового проколювання шкіри голкою, з метою введення знеболюючого розчину, що також викликає дискомфорт пацієнту в ході втручання.

 

У пошуках методу, який був би ефективним, позбавленим необхідності термічного впливу на тканини і проведенням знеболення, польськими вченими була розроблена методика Flebogrif, яка успішно застосовується в нашій клініці.

Методика поєднує в собі переваги «склеювання вен» (пінного склерозування) і безрозрізного лікування, що не потребує введення великих обсягів знеболюючого розчину і позбавляє пацієнта від дискомфорту і можливих алергічних реакцій.

 

Техніка методу у  “двох словах”.

 

Під контролем ультразвукового апарату виконується прокол вени і в неї вводиться спеціальний катетер. При просуванні катетера незначно порушується цілісність внутрішньої стінки судини з одночасною обробкою її спіненим склерозантом, що призводить до набагато більш ефективного впливу препарату на вену. Тим самим, усувається основна причина розвитку варикозної хвороби - рефлюкс (неправильний потік крові по підшкірних венах).

 

Таким чином, методика механохімічної абляції вен Flebogrif дозволяє зберегти всі плюси амбулаторних методик, уникнути використання  великої кількості місцевого анестетика і термічного пошкодження стінки вени і нервових стовбурів.

 

 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом