Варикс

Клініка амбулаторної флебології "ВАРИКС"

"Варикс" - це досвід, професіоналізм, порядність та Ваше здоров'я на довгі роки.

З Вами лікар-флеболог вищої кваліфікаційної категорії кандидат медичних наук

Карнаух Леонід Петрович

(097) 33-73-856 

 (061) 707-27-20

 

Прийом за попереднім записом.

Зв'язок з лікарем (063) 703 84 66 

ЕСТЕТИЧНА ФЛЕБОЛОГІЯ.

Естетична флебологія

Не секрет, що багато людей на планеті страждають захворюваннями вен. У жінок захворювання вен виникає набагато частіше, ніж у чоловіків, але і  для представників сильної статі ця хвороба не є рідкістю. Якщо у вас сидяча робота або ви змушені довго стояти, захоплюєтеся силовими видами спорту або тенісом, піднімаєте тяжкості, набрали зайву вагу, носите вузьке взуття на високих підборах і тісний одяг - ваші вени проходять випробування на міцність.

 

У кожного, хто  страждає варикозом,  захворювання протікає по-своєму. Деякі пацієнти звертають увагу на проблему в ранніх стадіях, інші ж звертаються за допомогою тоді, коли хвороба вже досягла не тільки виражених клінічних проявів, але й  ускладнень. Люди, які приділяють вимоги до  естетики своїх ніг, мають набагато більше шансів уникнути важких ускладнень хвороби, тому що  приходять до лікаря вчасно. Чимала  ж кількість пацієнтів не вважає за необхідне звертатися до фахівця до появи болю, набряків, запальних або трофічних порушень на шкірі ніг. Як не банально це звучить, але на лікування задавненої хвороби буде витрачено набагато більше часу і коштів, ніж на ранніх стадіях захворювання. Та й естетичний результат буде далекий від ідеалу.

 

Розширення вен на ногах, особливо те, що супроводжується дискомфортом, болями, судомами, означає, що вам терміново потрібне лікування, і не тільки за косметичними показниками. Варикоз часто ускладнюється утворенням тромбів в розширених венах, представляючи серйозну загрозу для життя у випадку фрагментації і відриву тромбу.

На щастя, сучасна флебологія пропонує ефективне лікування захворювання, повертаючи ногам здоров'я і красу практично на всіх стадіях розвитку захворювання.

 

Ефективними напрямками в естетичній  флебології  є мініінвазивна корекція венозного кровотоку нижніх кінцівок, компресійна склеротерапія, а також  незаслужено забуті компресійні методики минулих років.

Звичайно ж, хороші косметичні результати можна отримати не у всіх стадіях захворювання, тому дуже важливим є якомога більш раннє звернення до фахівця-флеболога.

Щоб запобігти серйозним проблемам зі здоров'ям, відвідувати флеболога потрібно

не рідше 2 разів на рік. При цьому необхідно проводити контрольне ультразвукове обстеження судин у кваліфікованого фахівця.

 

Ефективною  профілактикою венозних проблем є активний спосіб життя, комфортний одяг і взуття, спеціальні комплекси фізичних вправ для зменшення проявів венозного і лімфатичного застою в ногах, дренуючі  апаратні методики, правильно підібраний і регулярно використовуваний компресійний трикотаж. Всі ці комфортні та ефективні процедури допомагають зняти втому і відчуття тяжкості в ногах, не дати можливості захворюванню безкарно прогресувати.

 

У нашій клініці переконані, що красиві ноги без варикозних вен це реально і зовсім не складно!

 

 
Рейтинг сайта в misto.zp.ua

моб. (097) 33-73-856
тел. (061) 707-27-20

Запоріжя, вул. Аваліані, 4

Вівторок та четвер з 16-00 до 18-00
Cубота з 10-00 до 13-00.
Прийом за попереднім записом